«Медичні ралі-2024» – це професійні змагання найкращих бригад екстреної медичної допомоги з різних областей України та з-за кордону.
Бригада сформована з представників Млинова, Здолбунова й Костополя. До неї ввійшли фельдшерки Вікторія Гаврильчик, Лариса Володимирець та екстрений медичний технік (водій) Андрій Романович. Бригада змагатиметься за звання кращої в Україні.
Три дні за титул кращого змагатимуться 26 бригад екстренки з різних областей. Такі змагання припинились із початком пандемії й зараз їх відновили після чотирирічної перерви.
Команда Рівненського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф готувалась щодня, починаючи з березня. На змаганнях вони показуватимуть усе, що вміють, під час умовних масових ДТП із багатьма потерпілими та невідкладних станах у дорослих і дітей. Усі випадки – з реального життя. Судді оцінюють вміння команди працювати злагоджено, фізичну витривалість, так зване сортування пацієнтів, правильність діагнозів і маневрування швидкої.
За всю історію “Медичних ралі” представники Рівненщини були переможцями лише в окремих етапах.
Джерело: тг-канал голови РОР Андрія Карауша.
Читайте також: Коли буде останній дзвоник і випускний у школах
Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
