fbpx

Лисина – сигнал тривоги, а не лише косметичний недолік

Діліться інформацією з друзями:

Пам’ятаєте, як Шерлок Холмс по кількох волосинках, що залишилися на підкладці капелюха, здогадався про те, як виглядав злочинець? Сьогоднішнім детективам цей майже незримий доказ завдяки спеціальному аналізу «здасть» злочинця з усіма деталями – доповість про звички, гастрономічні уподобання, хвороби, відкриє спадкову інформацію.

Лікареві-терапевту стан вашого волосся допоможе розпізнати хронічне захворювання, про яке ви й гадки не маєте. Наприклад, лисина – не лише косметичний недолік, а й сигнал тривоги. Відзначено, що її власники у віці від 21 до 55 років частіше, ніж власники буйної чуприни, потерпають від інфаркту. Тому, якщо у вас катастрофічно меншає волосся на голові або в роду були випадки облисіння, стежте за своїм артеріальним тиском, не паліть і не захоплюйтеся жирною їжею.

Є перевірений народний засіб від облисіння. Приготуйте сік із однієї сирої морквини, 40 грамів розтертого насіння льону, 100 грамів розтертих вівсяних висівок. Додайте 30 грамів коньяку і 30 грамів окропу, ретельно все це розмішайте до однорідної кашки. Нею намажте чисту голову, закутайте целофаном на 1,5 години. Потім треба втерти в шкіру голови кефір, а через 30 хвилин добре змити. Курс лікування 10 днів.

Науковці припускають, що наша шевелюра нині накопичує інформацію про екологічну кризу, озонові діри, їжу, переповнену нітратами тощо. До речі, австрійський лікар Еміль Штремпль у результаті багатолітніх спостережень дійшов висновку, що за кольором волосся можна судити про вдачу людини: брюнети запальні, але швидко відходять; брюнетки ж злопам’ятні та мстиві. Блондинки і блондини не здатні до глибоких почуттів; рудоволосі бувають небезпечні, але саме вони найчастіше віддані і безкорисливі друзі.

Ігор ВИЖОВЕЦЬ