За фактом таємного викрадення чужого майна, вчиненого в умовах воєнного стану, слідчі спільно з прокуратурою повідомили йому про підозру. Нині він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.
Повідомлення про проникнення у магазин на вулиці Дружби надійшло до поліції учора, 11 жовтня, близько 08:30.
Поліцейські встановили, що вночі невідомий розбив вікно у торговому закладі, відчинив його з середини та поцупив харчові продукти, алкогольні та тютюнові вироби на загальну суму понад 25 тисяч гривень.

Зловмисником виявився раніше судимий за майнові злочини 59-річний житель села Яполоть, який нині перебуває на іспитовому строку.
У закинутому приміщенні неподалік місця злочину поліцейські вилучили поцуплене.
Слідчі затримали зловмисника в порядку статті 208 КПК України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
За скоєне підозрюваному може загрожувати від 5 до 8 років за ґратами.
Джерело: Поліція Рівненщини
Читайте також: На Рівненщині діджиталізують містобудівні геокадастри
Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
