В останню неділю грудня відбувся фінал розіграшу Кубка рівненської області з футзалу. У вирішальному поєдинку вже традиційно зійшлися дві найсильніші аматорські команди Рівненщини – рівненський «АВ метал груп» та костопільський «Комфорт-Сервіс».
І гра виправдала всі сподівання. Перший тайм не виявив переможця – навіть більше, жодній з команд не вдалося «розпечатати» ворота суперників. І лише після відпочинку уболівальники, які вщент заповнили трибуни залу ДЮСШ-4, побачили результативні атака футболістів. Щоправда, лише по одній – відзначилися «металіст» Едуард Примоченко та «комфортівець» Сергій Степанюк.
Отож, 40 хвилин гри не виявили переможця і команди приступили до пробиття післяматчевих пенальті. І тут героєм матчу став голкіпер «АВ метал груп» Павло Чемерис, який парирував вирішальний удар – 4:3 на користь його команди. Отож, почесний трофей – у рівненської команди. А Павло Чемерис отримав відзнаку найкращого воротаря.
Отож, кубковий сезон фінішував, але чемпіонат Аматорської ліги у самому розгарі.

Журналістка та медіаменеджерка з багаторічним досвідом роботи у регіональних медіа. Працює з темами соціальної політики, життя громад, комунальних рішень та створює матеріали про сучасні історії Захисників України. З 2023 року — директорка редакції газети «Сім днів» і головна редакторка сайту 7dniv.rv.ua.
У різні роки працювала редакторкою сайту, головним бухгалтером, заступницею головного редактора та управлінською ланкою видань «Сім днів» і «Літопис Заходу». Має досвід реалізації медійних та суспільно важливих проєктів у співпраці з українськими та міжнародними партнерами.
