Колишній мер Владивостока Олег Гуменюк, засуджений за хабар, поїхав воювати в Україну.
Його адвокат Олександр Китаєв розповів “Комерсанту”, що Гуменюк уклав контракт з Міноборони РФ. Також від’їзд чиновника на фронт підтвердили росзмі.
Про це повідомляють журналісти.
Згідно з виданим Гуменюком приписом, він 22 грудня мав з’явитися у військову частину та пройти підготовку на одному з полігонів, зазначив Китаєв.
Олег Гуменюк був мером Владивостока у 2019-2021 роках. У січні 2023 року суд Владивостока засудив його до 16 років і шести місяців колонії суворого режиму, визнавши винним в отриманні хабарів на 38 мільйонів рублів. В апеляції термін Гуменюка скоротили до 12 років.
Фото: Вікіпедія
Читайте також: На автодорогах в межах Рівненщини заметів немає
- Вчителька з Радивилова отримала відзнаку «Гордість освіти Дубенщини»У Дубно 23 серпня, під час 10-го молитовного сніданку з нагоди Дня Державного Прапора, вчителька української мови та літератури Радивилівського ліцею №1 Тетяна Ксьонзик отримала звання «Гордість освіти Дубенщини».