Цього тижня на Рівненщину прибуде черговий спецпотяг з Донеччини.
Евакуйоване населення зі Сходу цього разу прийматимуть громади Рівненського району.
Про це йшлося під час засідання штабу з питань евакуації громадян з небезпечних територій при Рівненській ОДА.
«Очікуємо велику кількість евакуйованих, серед яких діти та особи з інвалідністю. Варто врахувати, аби місця розселення відповідали потребам цієї категорії людей – родини з дітьми варто розміщувати поруч із освітніми закладами, а людей з інвалідністю поблизу лікарень. Також потрібно передбачити й фізичну безбар’єрність приміщень. Подальша евакуація залежить від поширеності бойових дій», – зазначила заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.
Під час засідання також йшлося про координацію дій під час прийому евакуйованих громадян – зустріч, розвезення автотранспортом та розселення людей.
Джерело: Рівненська ОДА
Читайте також: Правила перебування в прикордонні на Рівненщині змінено

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
