fbpx
Через відміну міжнародного салону

Через відміну міжнародного авіаційно-космічного салону росія втрачає мільярдні контракти

Діліться інформацією з друзями:

Через відміну міжнародного авіаційно-космічного салону росія втратить мільярдні контракти. Вперше за 30 років цей захід скасували.

Міжнародний авіаційно-космічний салон (МАКС) «із міркувань безпеки» перенесли на невизначений термін. Про це повідомляють російські журналісти з посиланням на джерела.

«Підсилити заходи з охорони, напевно, можна, але застосування РЕБ (засобів радіоелектронної боротьби) проти потенційних загроз від безпілотників створило б перешкоди для льотної програми й навряд чи мало б сенс», — пояснює причини скасування заходу співрозмовник видання.

МАКС можуть перенести щонайменше до 2024 року. Один зі співрозмовників при цьому припускає, що частина програми все ж таки може пройти в «павільйонному форматі» на одному з майданчиків Москви у 2023 році.

Офіційно організатори МАКС ситуації не коментували.

Авіасалон МАКС проходить з 1993 року з періодичністю раз на два роки у підмосковному Жуковському та регулярно збирає сотні тисяч глядачів. Відвідувачам демонструють як стару радянську авіатехніку, і сучасні розробки. На авіасалоні виступають російські та іноземні пілоти. На цей раз МАКС повинен був пройти з 25 липня по 30 липня.

Востаннє МАКС проходив у 2021 році. Організатори повідомляли, що на ньому було підписано контракти та угоди на постачання авіатехніки на загальну суму 265 млрд рублів.

У червні 2021 року польська компанія брала участь у Міжнародному авіаційно-космічному салоні «Авіасвіт-XXI» у Києві. Вони представляли свої експонати у 3 залах, які були заповнені обладнанням для військової, авіаційної та космічної промисловості.

Серед українських авіаційних компаній найбільшим інтересом користувалися стенди найвідоміших світових виробників, таких як «Івченко-Прогрес». Протягом кількох десятиліть компанія займається розробкою та постачанням двигунів для багатьох українських літаків, включаючи найбільший у світі літак-Ан-225 “Мрія”.

Firefly Aerospace відзначився серед короткотривалих підприємств. Компанія, заснована у 2014 році в Техасі, США, займається проєктування і будівництвом малих і середніх космічних апаратів для доставки корисних вантажів на орбіту. З 2017 року він має великий центр досліджень і розробок (НДДКР) в українському місті Дніпро, де працює понад 100 людей.

Читайте також: Анна Трінчер виступить у Рівному