У Рівному ветерани російсько-української війни протестували першу чергу безбар’єрного маршруту в межах проєкту «Рух без бар’єрів». У перевірці взяли участь Олександр Терен і Андрій Соловко, які оглянули ключові локації маршруту.
Про це повідомив в.о. міського голови Віктор Шакирзян.
Маршрут охоплює об’єкти щоденного користування — медичні, культурні й соціальні установи. Зокрема, ветерани відвідали Центр реабілітації та відновного лікування у міській дитячій лікарні, Рівненський обласний театр ляльок, соціальну службу та муніципальний бізнес-коворкінг. Також проінспектували реконструйовані пішохідні зони в центрі міста.

Під час огляду учасники звертали увагу на навігацію, умови доступу, зручність пересування, а також поділилися власним досвідом і пропозиціями щодо подальшого вдосконалення міського простору.

Нагадаємо, що безбар’єрний маршрут у Рівному створюють у межах флагманського проєкту Міністерства розвитку громад та територій «Рух без бар’єрів». Ініціатива реалізується за підтримки проєкту «Без бар’єрів» Першої леді Олени Зеленської та охоплює 15 пілотних громад України.

Журналістка стрічки новин, працює з оперативною інформацією та висвітлює події Рівного й області. Готує перевірені новини, офіційні повідомлення та суспільно важливі матеріали. Окрім новинної роботи, створює тексти для сайту та газети, зокрема аналітичні та тематичні матеріали.
