У Рівному на пішохідному переході на вулиці Корольова, 8 встановили сонячну панель для живлення світлофорів у разі відключень електроенергії. Роботи виконали працівники КП «Міськсвітло».
Про це повідомив в.о. міського голови Віктор Шакирзян.
Завдяки цьому світлофор на цій ділянці зможе працювати автономно навіть під час знеструмлень. Загалом у місті вже 35 світлофорних об’єктів мають резервне живлення, з них 9 обладнані сонячними панелями.
У міській раді зазначають, що автономні світлофори важливі насамперед для безпеки пішоходів і водіїв, особливо під час аварійних або планових відключень електроенергії.
Крім того, світлофорний об’єкт на перехресті проспекту Миру та вулиці Симона Петлюри під’єднали до резервного джерела живлення — трансформаторної підстанції.
Мешканців просять повідомляти, якщо під час знеструмлень якийсь зі світлофорів із резервним живленням не працює. Звернутися можна на гарячу лінію Рівненської міської ради 1553 або за телефоном КП «Міськсвітло» +380 67 434 12 63 (цілодобово).
