Міські голови Рівненщини підтримали позицію Уряду щодо тарифоутворення

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Міські голови Рівненщини висловилися в підтримку Меморандуму щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води українцям. Серед іншого у ньому прописані безперебійність теплопостачання та сталість теплових тарифів до завершення цього опалювального сезону.

Рівненський міський голова Олександр ТРЕТЯК відзначив: «Меморандум є першим серйозним документом, адже вперше органи місцевого самоврядування та мерів міст почули. Адже навантаження на наші заклади були серйозними, а через підняття тарифів могли утворитися значні борги».

Між тим, Дубенський міський голова Василь АНТОНЮК відзначив, що це дійсно перший документ, який підписано державними інституціями та керівниками органів місцевого самоврядування для покращення ситуації в такій важливій галузі, як теплове господарство.

«Зважаючи на критичний стан нашого КП «Дубнокомуненергія», підписані у Меморандумі гарантії дають нам впевненість успішно завершити опалювальний сезон 2020-2021 та якісно підготуватись до нового сезону», – відзначив Василь Антонюк.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

На переконання голови Острозької громади Юрія ЯГОДКИ, даний документ дасть сталу ціну на природний газ і дозволить підприємствам теплопостачання якісно спланувати свої видатки та, відповідно, прогнозовано пройти опалювальний сезон 2021-2022.

Здолбунівський міський голова Владислав СУХЛЯК дякує за позицію державних органів у питанні тарифоутворення і врахування Звернення депутатів Здолбунівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України від 22 січня 2021 року.

Важливо, на думку голови Рівненської ОДА Віталія КОВАЛЯ, що досягнуто компромісу незалежно від політичних поглядів та партійної приналежності:

«Вдалося об’єднати зусилля і Уряду, і Офісу Президента, і мерів. Українці будуть взимку з гарячою водою та з теплом. Зайвого навантаження на сімейні бюджети жителі Рівненщини уникнуть. Уряд гарантує, що фінансування компенсацій для підприємств теплопостачання не перекладатимуть на органи місцевого самоврядування. Це ключова теза»,

Довідка:

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Меморандум щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води в будинки українців був укладений 9 лютого. Документ підписали Кабінет Міністрів України в особі Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова та першого заступника Міністра енергетики України Юрія Вітренка, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, НАК «Нафтогаз України» і мери українських міст.

Джерело: https://www.rv.gov.ua/

 

Діліться корисною інформацією з друзями: