fbpx

Як прати постіль у машині, щоб підковдра не “з’їдала” інші речі

Мабуть ви не раз стикалися з такою ситуацією, коли підковдра під час прання в пральній машині починає «з’їдати» інші речі. Це не лише може позначитися на якості прання, але й спровокувати збої в роботі машинки.

Щоб зрозуміти, чому це відбувається, потрібно знати принцип роботи машинки-автомата. Прання відбувається за рахунок відцентрової сили, яка розкручує барабан. Речі постійно кидаються на його стінки. Залежно від їх розміру, вони по-різному розподіляються по барабану.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Водні потоки різної сили, також впливають на те, що підковдра «з’їдає» інші речі, які знаходяться з нею в одному завантаженні. Важка підковдра може пересуватися тільки за рахунок сильного потоку, або бути зовсім придавленою до стінки барабана. Інші ж речі, які легше рухаються за рахунок дрібних струменів. Тому вони часто притискаються до підковдри, поки не знайдеться отвір. Коли в нього потрапляє одна річ, то вона робить важчою підковдру, тож починають «залітати» всі інші речі.

Як попередити «зїдання»

Проблема з підковдрою, коли вона при пранні «з’їдає» речі, вирішується просто. Можна купити спеціальний мішок для прання і класти в нього «ненажерливу» постіль. Підковдра буде пратися окремо від інших речей, що врятує їх від «зїдання». Однак варто стежити, щоб мішок був добре застебнутий або зав’язаний, бо під час прання він може розкритися і проблема відновиться.

Інший варіант – зав’язати проріз на підковдрі звичайною медичною резинкою.

Можна зав’язати два кінці підковдри, або зв’язати підковдру мотузкою посередині.

Сортування полегшить прання і підвищить його якість. Разом з підковдрою краще покладіть однакову за вагою річ. Це може бути скатертина, простирадло або покривало. Постіль краще не поєднувати з одягом. Прати підковдру і простирадла можна при більш високій температурі води, а от одяг «не любить» гарячої води.

%d блогерам подобається це: