fbpx
Карантин і творчість: як рівнянка освоїла арт-терапію

Рівнянка освоїла арт-терапію, використавши для цього карантин

Діліться інформацією з друзями:

Цьогоріч весняні місяці змінили звичне життя кожного рівнянина. Дошкільнят і учнів, і працюючих, і пенсіонерів. Навіть тих, хто, здавалося б, й так трошки більше часу за інших проводить вдома – жінок у декретній відпустці. Одна з таких матусь з Рівного Наталія Герасименко поділилася із читачами «7 днів», що під час коронавірусних обмежень згадала про своє давнє хобі – арт-терапію.

Вона має двох діток – першокласника Михайлика та десятимісячну Амалію. Не варто зайвий раз нагадувати як важливо доглядаючи за синами-дочками, чоловіком, знаходити час для відпочинку, улюбленого заняття.

Наталія з раннього дитинства малює, деякий час створювала картини із бурштину (та й зараз інколи робить це). Тому саме художня творчість для неї є своєрідною перезагрузкою:

– Перебуваючи за кордоном, у мене виникла ідея організувати уроки арт-терапії. Разом з подругою зробили це. Люди йшли щасливими та натхненними від нас, поверталися знову. Адже малювати – значить забути про клопоти та поринути в інший світ. А бонусом було те, що дивлячись на свої роботи, людина наче наповнюється позитивом, усвідомлює, що має сили творити.

Уже в Рівному пані Герасименко трішки забула про своє захоплення. Часу завжди не вистачало. Проте саме карантин допоміг згадати, що її окриляє. І Наталя взялася за пензлик.

Так на полотні розквітли маки. Рівнянка малює під спокійну музику. Таке лікування мистецтвом завжди дає результат – Наталка після арт-сеансів відчуває приплив енергії, більше життєвої сили.

До слова, психологи стверджують, що арт-терапія надає можливість особистості виразити себе «іншими голосами»: рухами, кольором, формою, пластикою, ландшафтом.

Емілія ПАЛАМАРЧУК

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»