fbpx
Погорина очима фотомитця і художника

Погорина очима фотомитця і художника

Діліться інформацією з друзями:

Мистецький проєкт «Горизонти Погорини» – об’єднує талановитих майстрів своєї справи. Але спільного у них ще багато чого. Фотограф та художник – визнані далеко за межами Рівненщини корифеї. Олександр Харват – член правління Національної спілки фотохудожників України, заслужений  фотохудожник Міжнародної федерації фотомистецтв,  Юрій Нагулко –  заслужений художник України. До того ж знамениті земляки народилися в одному місті – Здолбунові. 

На організованій у Рівненському міському будинку культури виставці вони представили свої творчі доробки – 9 картин і 20 пейзажних світлин. 

– Цього року вирішив організувати виставку про Погориння спільно з Юрієм Нагулком, – розповів Олександр Харват. – Це давня назва, яка в джерелах згадується ще з кінця ХI cтоліття. А ще це земля Української Народної Республіки з земським центром у Рівному. Світлинами я хочу привернути увагу людей до цієї території, щоб вони мандрували туристичними стежками нашого прекрасного краю. 

На виставці митці гармонійно поєднали фотографію з живописом, а ще додали музичний супровід. 

Водночас, зі слів Олександра Харвата, він уже готується до нової виставки під робочою назвою «Перші фотоательє Рівного», а також про Китай, де він побував нещодавно.  

Юрій Нагулко в інтерв’ю газеті «Сім днів» зазначив: «Я не міг не прийняти запрошення пана Олександра. Тим більше, що Рівненщина – це моя земля, це моя  мала батьківщина. Якщо чесно, я дуже люблю Київ, але повернулася і любов до Рівного.

– Як пишеться під час війни?

– Я батько двох синів-воїнів, які нині захищають нашу незалежність. Я  нині пишу про те, що буде завтра. А я знаю, що буде завтра – Україна стане потужною, світлою державою. 

Гості виставки побажали митцям нових творчих звершень. Зокрема, заслужена  артистка України, актриса Рівненського драматичного театру  Галина Цьомик зазначила: «Я знаю, що в пана Харвата завжди наполеонівські плани. Отож нехай він нас радує новими фотороботами. Юрію Нагулку нехай легко пишеться!».

Василь ГРУШЕЦЬКИЙ

      Читайте також: Де шукати доказову інформацію про вакцинацію?

  • Рівненська АЕС спрямувала допомогу у 15 бойових підрозділів
    Колектив Рівненської АЕС АТ «НАЕК «Енергоатом» продовжує активно підтримувати Сили оборони України. Днями відбулася чергова передача допомоги українським військовим. За словами голови ГО «Енергія Перемоги» Івана Кравчука, загальна сума переданих цього разу технічних засобів склала близько 4,5 млн гривень. Це…