fbpx
Педагоги Рівненщини спілкуються у неформальному освітньому просторі

Педагоги Рівненщини спілкуються у неформальному освітньому просторі

Діліться інформацією з друзями:

Екскурсія до культурно-археологічного центру «Пересопниця» стала для педагогів підсумком роботи та приємною прогулянкою до знакового місця на Рівненщині.

Для професійного розвитку, вироблення креативного мислення та вміння працювати в команді важливим є творче спілкування педагогів у неформальному освітньому просторі. Приємно, що в колективі народжуються і підтримуються нові ідеї, які успішно реалізовуються!

Про це повідомляє КЗ “Центр національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти” РОР

Підсумком роботи методоб’єднання керівників гуртків відділу соціально-реабілітаційного напряму КЗ “Центр національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти” РОР стала екскурсія до культурно-археологічного центру «Пересопниця». Це один із важливих духовних центрів України. Саме тут було створене відоме Пересопницьке Євангеліє — українська святиня, на якій нині складають присягу Президенти України.

Педагоги відвідали музейний комплекс, де зберігаються копії Пересопницького Євангелія та експонати, що розповідають про історію й культуру середньовічної України. Оксана ЖАРСЬКА, старший науковий співробітник, розповіла про історію створення музею та провела захоплюючу екскурсію.

Учасники подорожі занурились у минуле в музеї просто неба «Княже місто Х-ХІІІ ст.», дізнались про історію дерев’яної Миколаївської церкви XIX ст. та дерев’яної фортеці на березі мальовничих водойм .

Поспілкувавшись із науковими співробітниками, дізналися, що Центр «Пересопниця» активно залучає молодь до участі в культурних та освітніх програмах, що сприяє збереженню української спадщини. На його базі проходять виставки, семінари, конференції, свята тощо.

Переглянувши виставку «Плетений затишок» майстрині Оксани УСТИМЧУК, колекцію вишитих картин, ще раз переконалися, що творчість надихає і захоплює своєю безмежністю ідей.

Мальовничі краєвиди та незламний дух наших предків заворожують, надихають і надають життєвої енергії.

Учасники екскурсії щиро подякували Івану СОЛОДУСІ, директору культурно-археологічного центру «Пересопниця», та всьому колективу за теплий прийом та допомогу в організації методоб’єднання.

Дякуємо нашим захисникам, що маємо можливість розвиватися!

 Читайте також: Пересопниця відзначила 875-річчя

  • Унікальна автобусна зупинка з’явилася у Мичеві на Рівненщині
    У селі Мичів, що входить до Малятинського старостинського округу, талановита мешканка Іванна Біль власноруч розфарбувала автобусну зупинку в яскравому українському стилі. Вона перетворила звичайний об’єкт інфраструктури на справжній символ гордості, натхнення та любові до рідної землі.