fbpx
Унікальна виставка-комікс відкриється у Рівненській обласній філармонії

Унікальна виставка-комікс відкриється у Рівненській обласній філармонії

Діліться інформацією з друзями:

У залі камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії відбудеться відкриття виставки «Щоденник війни. Марісель і Панна Котта рятують культурну спадщину».

Графічна новела, створена Одеським муніципальним музеєм особистих колекцій ім. Блещунова (Дім Блещунова), розповідає про реальні події, пов’язані з порятунком колекції музею після повномасштабного вторгнення росії в Україну в лютому-червні 2022 року.

Ця незвичайна виставка-комікс має на меті привернути увагу до порятунку культурної спадщини України та розповісти світовій громадськості про реальні загрози та свідоме нищення об’єктів культури в Україні, зокрема в Одесі, через воєнні дії.

Відвідувачі зможуть дізнатися, хто такі Марісель і Панна Котта, та чи існують у них реальні прототипи.

Крім того, на відкритті виставки відбудеться зустріч із Марією Апрятовою, співавторкою та ілюстраторкою коміксу, яка є завідувачкою відділу виставок Дому Блещунова.

Концепцію, ідею та сценарій графічної новели розробила Олена Ілясова – головний зберігач музейної колекції, виконуюча обов’язки директора музею.

Виставка-комікс вже побувала у шведському місті Мальме, а у червні минулого року комікс румунською був представлений в музеї історії міста Кишинів в рамках Днів культури України в Молдові.

В Україні цей проєкт бачили в Одесі, Львові, Ізмаїлі, Чигирині та Києві.

Виставка відкриється 1 червня й діятиме по 10 червня, з 10:00 до 19:00 годин за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 137 – мистецький цоколь.

Вхід – вільний.

Джерело: Рівненська обласна рада

Читайте також: 1 000 книжок англійською можна читати в безоплатній добірці