У серпні Рівне знову порине у світ глибоких і величних звуків — Рівненська обласна філармонія запрошує на VIII Міжнародний фестиваль органної музики Musica Viva Organum, який триватиме з 3 серпня по 14 вересня в затишній атмосфері концертної зали.
Цьогорічна подія обіцяє стати особливою вже з першого акорду. Відкриття фестивалю — 3 серпня о 17:00, і перший концерт матиме символічну назву — «Містика звуку». Головна героїня вечора — Ольга Стрілецька, органістка зі Львова, яка поєднує академічну школу з глибоким емоційним підходом до виконання.

У програмі — мандрівка епохами та жанрами: від вічної класики Баха, Франка та Боельмана до сучасної кіномузики Циммера, Гласса, Бадаламенті. Відлуння «Привида Опери», атмосфера «Твін Пікса», загадковість «Коду да Вінчі» та нове звучання українських композиторів Віктора Гончаренка і В’ячеслава Назарова створять унікальний звуковий ландшафт.
Фестиваль Musica Viva Organum вже вісім років поспіль дарує слухачам неймовірні відкриття й занурення у світ органної музики. І кожне відкриття — мов перший подих перед великою симфонією.
Не пропустіть нагоду відчути цю музику серцем. Рівненська філармонія чекає на вас!

Джерело: Рівненська обласна філармонія
Читайте також: У Тучині провели психоедукаційну зустріч Клубу «Кульбаба» про подолання втрат
Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
