Проєкт на підтримку Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського відбудеться у Рівненському органному залі.
РеГЕНерація: 300 років української скрипкової музики.

Про проект повідомляє Рівненська обласна філармонія
Виконавці:
- Ігор Чернявський (скрипка)
- Станіслав Калінін (фортепіано)
- Юлія Ніколаєвська (музикознавче слово)
Ідея концерту — через твори, які спеціально підібрані та презентують українську скрипкову та фортепіанну творчість різних історичних періодів, рефлексувати над коренями нашої ментальності, засадами бойового духу, хорошої впертості та вміння рухатись вперед, відроджуватись та мобілізуватись тоді, коли це стає потрібним. Концепт увиразнений у назві й містить декілька сенсів. Наша ГЕНетика плекається духом свободи. Ми — ГЕНЕРАЦІЯ, яка дивиться у майбутнє. Тому саме наше прагнення Перемоги й надає можливість постійно відновлюватись, не дивлячись на великі історичні виклики. Формат концерту — поєднання музики й слова. Він націлений на емоційний інтелект слухача.
У програмі — твори українських композиторів.
М. Березовського, П. Сокальського, М. Вериківського, Ф. Якименка, Б. Лятошинського, М. Фоменка, С. Борткевича, М. Кармінського, В. Гомоляка, О. Гоноболіна, Л. Колодуба, М. Стецюка, М. Скорика.
Виконавці — музиканти Харкова, відомі в Україні скрипаль Ігор Чернявський та піаніст й органіст Станіслав Калінін. Разом ними підготовлено більше 100 програм, зокрема — декілька нових створено під час воєнного стану та презентовано для різних аудиторій у містах України. Особливо цінною є творча волонтерська діяльність для громади Харкова. Рефлексії та музикознавче слово в концерті — Юлія Ніколаєвська, докторка мистецтвознавства, професорка Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського, авторка та організаторка просвітницьких проєктів, концертів підтримки, арттерапевтичних заходів для родин ВПО.
Читайте також: Підписано меморандум співпраці між Норвезькою радою у справах біженців і “Рокадою”
- СБУ вперше викрила шпигунську мережу воєнної розвідки Угорщини в УкраїніСлужба безпеки України (СБУ) уперше в історії країни викрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка здійснювала шпигунську діяльність проти України. Метою діяльності цієї мережі було зібрання інформації щодо військової оборони Закарпатської області, а також вивчення соціально-політичних поглядів місцевих жителів.