Як збільшити врожай моркви — вже час про це подумати.
В кожного садівника є свої хитрощі, які допомагають зібрати багатий врожай. Є прості лайфхаки, завдяки яким можна збільшити врожайність моркви.
Посів моркви здійснюється в кінці квітня – на початку травня. В цей час земля все достатньо прогрілася і насіння добре приживається.
По-перше, можна сіяти в одну грядку з цибулею, витримуючи деяку відстань між борозенками, адже, як відомо, цибуля і морква захищають одне одного від шкідливої мухи, яка дуже активно відгризає коренеплоди.
Рекомендуємо при посіві моркви застосувати старовинний народний спосіб, про який відомо не одне століття.
Дрібне насіння моркви необхідно засипати на тиждень в шкарпетку. Зав’язати, як торбинку і прикопати в землю вологу і пухку. Таким чином насіння набрякло і збільшилося в розмірі, що набагато спрощує посів.
Завдяки цьому методу сходи будуть набагато дружнішими й швидше.
Між цибульними грядками робимо неглибокі борозенки, добре поливаємо. Після цього насипаємо трохи попілу й піску.
В добре политі грядки висіваємо морквяне насіння якомога рідше. Можна навіть точково по кілька насінинок. Так буде легше проріджувати. Далі присипаємо зверху і поливаємо з лійки.
В грядки по краю можна висадити редис, який не боїться весняного похолодання і дуже швидко росте – місяць – півтора. І поки морква та цибуля набирають силу, встигнете зібрати врожай редиски.
Через декілька тижнів після посадки моркви таким методом її необхідно буде підживити.
Читайте також: Майстриня з Донеччини виготовляє в Рівному іграшки Перемоги
- БК «Рівне» підтверджує статус лідера розгромною перемогою над одеситкамиОдеський тур чемпіонату жіночої Вищої ліги продовжився двома матчами, в яких зустрічалися баскетболістки Рівного та Одеси, Запоріжжя та Івано-Франківська. Лідер турнірної таблиці – БК «Рівне-ОШВСМ-ОСДЮСШОР» зіграв по лідерськи з одеською командою «Інтерхім-СДЮСШОР ім. Літвака-2», впевнено здобувши перемогу – 98:62.