Мер Рівного назвав головну причину, чому прибирають МАФи біля центрального ринку (ВІДЕО)

Діліться корисною інформацією з друзями:

Розпочатий нині, в понеділок, демонтаж МАФів на вулиці Шевченка – це лише початок глобального зачищення міста від незаконно встановлених тимчасових конструкцій. Про це журналістові «7 днів» розповів міський голова Рівного Володимир Хомко:

– Напевне, вже всі знають, що у нас сьогодні по плану було знесення МАФів біля центрального ринку на вулиці Шевченка. Власники цих конструкцій намагалися боротися з таким рішенням. Навіть підготували з цього приводу спеціальну передачу, вочевидь, замовили. Але мені дуже цікаве інше: коли мій заступник провів у соцмережах опитування: зносити МАФи на вулиці Шевченка чи ні,  – то виявилося, що 99,9 відсотків тих, хто взяв участь у голосуванні, за те, щоб знести встановлені біля ринку тимчасові конструкції.

Втім, ми не просто хочемо знести на Шевченка МАФи, а маємо намір відкрити цю вулицю, щоб зродити її проїжджою. Тому всі аргументи власників торгових конструкцій, що вони, мовляв, платять податки і так далі, є безпідставними. Бо таким чином можна поставити МАФ біля пам’ятника Шевченкові і виправдовувати це тим, що хтось сплачує податки. Вибачте мені, але місто повинне мати якийсь пристойний вигляд. Тому кажу це навмисне, щоб всі розуміли: рано чи пізно черга дійде до кожного МАФа – не сьогодні, то завтра. Не завтра, то після завтра. В будь-якому разі все незаконно встановлене, буде знесене.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»