Рівнянин ще півтора року тому в інтерв’ю газеті «7 днів» передбачив нинішні події

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Про те, що після 2019-го, який мине під символом рівноваги, настане рік глобальних перемін у світі, наша газета писала півтора року тому в публікації під назвою «Залишився рік, щоб підготуватися».

Тоді в інтерв’ю, яке опубліковане в газеті «7 днів» 10 січня 2019 року рівненський майстер східних бойових мистецтв Віктор Сидорочич, який сформував власний світогляд на буття, зауважив: «2019-й буде завершальним у циклі доволі врівноваженого життя, де ми, образно кажучи, ще сидимо на дивані і спостерігаємо за тим, що довкола твориться, по телевізору. А з 2020-го, який буде роком боротьби, ми вже не будемо глядачами, а станемо учасниками переформатування світу».

А сьогодні редакція поцікавилася в самобутнього мислителя, як він оцінює події, що нині відбуваються в нашому житті.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

– Так, дійсно, – каже Віктор Сидорович, – я ще на початку 2019-го казав, що 2020-й стане роком великих змін. Ті, хто розбирається у нумерології, знають, що 2020 рік відповідає числу 22, а відтак розуміють, що за всім цим стоїть. Я тоді, правда, не знав, що доленосні події будуть пов’язані з коронавірусом, але зауважив, що у березні 2020 року буде запущена по всій Землі система, що стосуватиметься глобального зараження. Як бачимо, щось подібне відбувається.

Цей рік буде непростим. Якщо хтось думає, що ось не сьогодні, то завтра, закінчиться епідемія, і на цьому все завершиться, то він помиляється. Тобто, далі буде, як кажуть. Наступний, 2021-й, стане ще важливішим роком. Це, якщо говорити мовою науки, буде своєрідною точкою сенгулярності, з якої розпочнеться відлік нової системи. Про те, якою вона, ця система буде, я зараз не говоритиму. Але вже той факт, що цифризація просувається у суспільство дуже настирливо, говорить про те, що в майбутньому кардинально змінюватиметься система взаємовідносин між людьми, фінансова система, інфраструктура і спосіб керівництва нею. Тобто «цифра» відіграватиме у житті людей провідну роль.

Ви ж, мабуть, знаєте, коли на початку минулого століття на території колишньої Російської імперії відбувалася зміна соціально-економічного устрою з капіталістичного на соціалістичний, у 1920 році був затверджений план «ГОЭЛРО» – електрифікації всієї країни. Тобто, з’явилася електрика, яка змінила весь устрій життя людей. Отож, фактично через 100 років точно так сама, як свого часу електрика, у повсякденність людей входить «цифра». Відтак, повністю зміниться й наше буття.

Добре це чи погано? Це вже інша розмова. Але це буде, тому до цього треба готуватися і звикати, усвідомивши, що далі суспільство розвиватиметься через цифрові технології. З одного боку, це буде зручно, а з іншого боку – не дуже добре. В будь-якому разі люди повинні зрозуміти, життя таким, як воно було раніше, вже не буде.

Щоб постійно бути в курсі новин Вам підпишіться на наш Telegram

Діліться корисною інформацією з друзями: