Чіпізація – страшилка, яка підживлює найбільшого ворога людини (ВІДЕО)

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Як тільки не трактують нині причину появи смертоносного СОVID-19. За однією з версій, пандемію коронавірусу вважають планом таємного світового уряду, який, мовляв, прагне шляхом вакцинації взяти під тотальний контроль усе людство. Скільки у поширених чутках правди, а скільки вигадки? З цим запитанням редакція «7 днів» звернулася до рівненського мислителя, відомого майстра східних бойових мистецтв Віктора Сидоровича.

– Вікторе Івановичу, цікаво було б почути вашу думку про чіпізацію, за допомогою якої начебто хтось прагне перетворити людей на біороботів. 

–  А ким зараз є люди? Хіба вони є кимось іншим? Чому боятися чіпізації, якщо людина чіпована з першого ж дня від народження? Чіпована в якому розумінні? Оцифрована. Адже в кожного в паспорті стоїть номер, дата народження. Людям присвоюють ідентифікаційні код. Та й усі решта документів, які ідентифікують людину, – атестат, диплом, водійське посвідчення і т.д. – вони всі пронумеровані. Крім того, власники телефонів користуються так званими сім-картами. Все це є елементами шифрування. Тоді, питається, для чого в тіло людини вводити ще й якусь «залізячку», якщо про неї й так усе відомо. І не тільки так звана офіційна інформація. Зараз чимало людей «сидять» у соцмережах, де викладають по суті все своє приватне життя. Скажу більше: кожен другий ходить з мобільним у руках, який практично не можливо вирвати у нього. А тим часом, цей мобільний телефон «сканує» все життя людини (місце знаходження, стан, інтереси, зв’язки, заняття тощо) і передає його на відповідні сервери операторів.

Отож, розповіді про чіпізацію – це страшилка, яка покликана викликати в людини почуття страху. Так, мабуть, і має бути. Тому що звільнення від страху, який головною енергією нашого світу, – це вірний шлях для спасіння. А звільнитися від нього дуже складно, бо сама система нашого світу постійно продукує страх. І не дивно, вся ця система чи матриця (як хочете назвіть її) живе за рахунок цієї енергії. Отож, охоплена страхом людина виділяє енергію, якою під заряджає ту форму світу, в якій ми знаходимося. Якщо зараз усі люди дружньо перестали боятися, світ став би іншим, матриця змінилася б.

Таким чином, страх є головним ворогом людини. Він штовхає її до необдуманих вчинків, поведінки, яка більш притаманна тваринам. Адже тварини і звірі завжди живуть у постійному страху. Їх такими природа створила.  Але людина відрізняється від тварини насамперед тим, що вона вміє мислити. Однак якщо людина мислить в енергії страху, тоді вона мало чим відрізняється від тварини. Не дарма ж кажуть, що правителі цього світу мають людей за людське стадо. Але поки страх є єдиною об’єднувальною енергією всього соціуму, звільнення від страху – цього стража людської душі – не буде.

 

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Щоб постійно бути в курсі новин Вам підпишіться на наш Telegram

Діліться корисною інформацією з друзями: