fbpx

З під Бахмута знову надійшла сумна звістка про загибель захисника з Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

Орієнтовний час читання: 1 хвилина

У війні за незалежність України, на східних кордонах країни, Рівненщина втратила ще одного справжнього героя – Андрія Леонідовича САФОНІКА.

Про це повідомляє Сарненська міська рада

Молодший сержант 10-го окремого гірського штурмового батальйону “Едельвейс”, 51-річний житель села Городець Сарненської громади Андрій Леонідович, віддав своє життя заради своєї країни. Він став прикладом відданості, відваги та самопожертви для всіх нас.

Андрій Леонідович призвався в лави ЗСУ наприкінці травня 2023 року. 8 серпня 2023 року, під час виконання бойового завдання в населеному пункті Берестове, Бахмутського району, Донецької області, він став жертвою клятих московитів. Ця жахлива трагедія призвела до того, що дві доньки втратили найкращого друга та захисника.

Але, Герої не вмирають, вони лише переходять у вічність. Ім’я Андрія Леонідовича буде вічно жити в наших серцях, нагадуючи нам про незламну волю та віру в перемогу.

Прощання та поховання Героя відбудеться у пятницю, 11 серпня, у селі Городець.

Читайте також: 580 окупантів ліквідували українські захисники за минулу добу

  • Коли треба вечеряти, щоб довго жити?
    Коли треба вечеряти, щоб дожити до 120 років – без обіду, зате з пізньою ситною вечерею Італійський науковець Вчений Вальтер Лонго, як він каже, розкрив секрет довголіття. Він зазначає, що ніколи не відмовлятиметься від пізнього ситного прийому їжі, і ось…