fbpx
Понад шість мільйонів заробили на ремонті автомобілів швидкої допомоги

Понад шість мільйонів заробили на ремонті автомобілів швидкої допомоги

Діліться інформацією з друзями:

Нацполіція та СБУ викрила організовану злочинну групу, яка привласнила понад 6 мільйонів гривень з держбюджету на ремонті автомобілів швидкої допомоги.

Посадовець КО «Київмедспецтранс» КМДА, бухгалтер і три підрядники приватних фірм протягом 2023 року заволоділи майже третиною коштів, що виділялися для закупівлі запасних частин для ремонту карет швидкої допомоги у столиці. Їм загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.

Членів злочинного угруповання, які своїми діями призвели до мільйонних збитків держбюджету, викрили слідчі Шевченківського управління поліції ГУНП у м. Києві спільно з працівниками СБУ та за процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури.

У 2023 році 43-річний киянин, бувши керівником у КО «Київмедспецтранс», створив організовану групу з метою заволодіння бюджетними коштами. Вони  виділялись на ремонт автомобілів швидкої медичної допомоги. Для цього він підробив службову документацію, де вартість запчастин була завищена в рази. Надалі він створив усі необхідні умови для того, щоби перемогу під час тендерних закупівель могли здобути лише фірми його спільників.

Відтак реалізуючи злочинну схему, фігуранти протягом 2023 року уклали ряд договорів на понад 17 мільйонів гривень, з яких понад шість мільйонів привласнили.

Слідчі Шевченківського управління поліції, повідомили організатору та його чотирьом спільникам про підозри за низкою статей Кримінального кодексу України:

  • ч. 3 ст. 28 – вчинення кримінального правопорушення за попередньою змовою організованою групою або злочинною організацією;
  • ч. 5 ст. 191 – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем;
  • ч. 3 ст. 358 – підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів;
  • ч. 2 ст. 366 – службове підроблення.

Слідство у кримінальному провадженні триває. Відповідно до санкцій інкримінованих фігурантам статей, їм загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

  Читайте також: У Рівному оголошено тендери на закупівлю обладнання для захисників

  • Голову селищної ради та депутата судитимуть за корупцію
    На Рівненщині судитимуть голову селищної ради та депутата за вимагання хабара У Рівному завершено досудове розслідування щодо голови Володимирецької селищної ради та депутата Сарненської міської ради, яких підозрюють у вимаганні хабаря за вирішення земельних питань. Слідство встановило, що посадовці, використовуючи…