fbpx
Центр зайнятості

За 2023 рік на Рівненщині працевлаштували майже пів тисячі вимушених переселенців

Діліться інформацією з друзями:

Упродовж минулого року на Рівненщині за сприяння обласної служби зайнятості працевлаштувалося 428 людей, які через війну змушені були залишити свої домівки.

Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль нагадав, що роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб здійснюється компенсація витрат на оплату праці.

«У 2023 році компенсацію витрат на оплату праці отримувало 110 роботодавців, які працевлаштували 223 особи з-поміж внутрішньо переміщених. У 2023 році профінансовано роботодавцям понад 3 млн грн», – сказав Олександр Коваль.

Вікторія Желязкова.

Вікторія Желязкова переїхала в Рівне з Бердянська. Вона за освітою бібліотекарка, але за фахом давно не працювала. Після звернення до центру зайнятості жінка знайшла роботу в обласній універсальній науковій бібліотеці.

Інформацію щодо працевлаштування можна знайти:

  • на сайті Рівненського обласного центру зайнятості;
  • у телеграм-боті «Робота на Рівненщині»;
  • на «Єдиному порталі вакансій» чи телеграм-каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості»;
  • за допомогою гарячої лінії Рівненського ОЦЗ: +380965395359.

Джерело: Рівненська ОДА

Оксана Зигалова, заступник начальника РЦПТО ДСЗ презентує вимушеним переселенцям форми навчання в їхньому закладі: дуальною, дистанційною, очною, індивідуальною. Розповідає про можливість безоплатного навчання на підставі ваучера.

Заклад освіти при Рівненському центрі зайнятості підтримує тісні зв’язки з роботодавцями і дуальна форма навчання – одна з прогресивних. Адже це навчання, яке враховує потреби роботодавця і у 98% гарантує працевлаштування слухача, що є головною метою нашого освітнього закладу. Теорію та основи практики викладають у стінах закладу освіти. А вже під час виробничого навчання і виробничої практики на конкретному підприємстві слухача вчать працювати на існуючому обладнанні. Така форма навчання гарантує працевлаштування безробітним. Водночас роботодавець отримує бажаного працівника, готового працювати.

Читайте також: Історії війни: 46 днів наодинці тримав позиції під Бахмутом і вижив (відео)