У Києві вперше в історії відбудеться спільне засідання урядів України і Чехії

Діліться корисною інформацією з друзями:

Делегація уряду Чехії прибула до Києва на чолі з прем’єр-міністром Петром Фіалою. Має відбутися спільне засідання українського і чеського урядів.

Про це повідомляє “Європейська правда”.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Окрім чеського прем’єр-міністра Петра Фіали, у зустрічі візьмуть участь три віцепрем’єри та чотири міністри. До складу чеської делегації входять міністр фінансів Збинек Станюра і міністр внутрішніх справ Віт Ракушан. Радник прем’єр-міністра з європейських справ Томаш Пояр також є присутнім у складі делегації.

Через російське вторгнення, засідання двох урядів проходитиме під суворими заходами безпеки. Канцелярія уряду Чехії навіть не оприлюднила точний склад делегації.

У схожому форматі уряд Чехії регулярно проводить переговори з Польщею, Словаччиною та Ізраїлем.

“Ми продовжимо консультації, які ми з прем’єр-міністром провели під час наших візитів до Києва. Під час переговорів мова піде про участь чеських неурядових організацій і компаній у післявоєнній відбудові України, а також про підтримку інтеграції України в ЄС”, – сказав глава дипломатії Ян Ліпавський.

Прем’єр-міністр Петр Фіала вже раніше відвідував Київ, невдовзі після початку російського вторгнення. У середині березня разом з прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким та прем’єр-міністром Словенії Янезом Яншею він приїхав до Києва, який російські війська намагалися оточити.

Фото кореспондента Radiožurnál.