Великобританія стала першою країною, яка схвалила вакцину від коронавірусу

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Британія дала дозвіл на використання вакцини від коронавірусу, розробленої Pfizer і BioNTech, на своїй території. Щеплення розпочнеться вже наступного тижня.

Про це повідомляє ВВС.

Британський регулюючий орган MHRA заявляє, що щеплення, яке має забезпечувати до 95% захисту від захворювання COVID-19, «безпечний для випуску наступного тижня». Першими вакцинуватимуть людей з груп ризику.

Великобританія вже замовила 40 мільйонів доз – цього достатньо, щоб вакцинувати 20 мільйонів осіб по два щеплення для кожного. Незабаром має з’явитися близько 10 мільйонів доз, а перші дози прибудуть до Великобританії найближчими днями.

Прем’єр-міністр Борис Джонсон написав у своєму твіттері: “Це захист, що врешті-решт дозволить нам відновити своє життя та знову запустити економіку”.

Генеральний директор NHS, сер Саймон Стівенс, заявив, що служба охорони здоров’я готується до “наймасштабнішої кампанії вакцинації в історії нашої країни”.

Близько 50 лікарень перебувають у режимі очікування, і зараз створюються центри вакцинації у таких місцях, як конференц-центри.

Діліться корисною інформацією з друзями: