Очільник Уряду заявив про можливий локдаун у січні

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

До кінця року, швидше за все, жорсткий карантин вводити не будуть. Про це в ході години запитань до уряду у Верховній Раді сьогодні, 4 грудня, заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Шмигаль прокоментував заяву глави МОЗ Максима Степанова і підтвердив можливість введення тотального карантину в січні. Конкретика щодо локдауну буде наступного тижня.

“Сьогодні міністр охорони здоров’я заявив про те, що медична система витримує в грудні навантаження, хоча воно дуже високе, і дуже складно працювати медикам. Ми можемо допустити, що протягом грудня місяця посилення карантинних заходів необхідності здійснювати не буде. Далі ми будемо говорити про січень”, – сказав Шмигаль.

За його словами, в разі посилення карантину транспорт працюватиме.

“І авіакомпанії, і залізниця, і міський транспорт закривати не планується навіть за більш жорсткого обмеження карантинного. Всі наукові дослідження показують, що транспорт не є основним джерелом активного поширення цієї пандемії”, – наголосив Шмигаль.

Прем’єр, крім того, повідомив, що Кабмін планує представити конкретику щодо посилення карантину 9 грудня.

Якими можуть бути посилені обмежувальні заходи в січні?

– Наразі жоден із планів не передбачає закриття міського громадського транспорту. Ми також не розглядаємо можливості закриття міжміського та міжнародного сполучення. Повний перелік можливих обмежень буде оприлюднений на засіданні Кабінету Міністрів уже наступної середи, 9 грудня. – написав в своєму Телеграмі Шмигаль. – Уряд має чітке бачення як діяти та що робити. Ми продовжуємо щодня посилювати спроможність медичної системи, ведемо діалог із регіонами щодо оптимальних та збалансованих заходів, просуваємо ініціативи для підтримки бізнесу.

Діліться корисною інформацією з друзями: