На сторінці консульства РФ привітали українців з Днем захисників

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

На сторінці генконсульства РФ в Харкові в Instagram з’явилося привітання українців з Днем захисників і захисниць

Про це повідомляє Еспресо.TV.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

На офіційній інстаграм-сторінці Генерального консульства Росії в Харкові з’явилося привітання українських героїв з Днем захисників і захисниць України від імені генерального консула Ігоря Дем’яненка. У вітанні також розкритикували президента Володимира Путіна і російську агресію проти України. Також на сторінці консульства можна побачити список агентів ФСБ.

Посольство Росії у коментарі РИА Новости заявило, що акаунт Генерального консульства у Харкові в інстаграмі зламали. «Мав місце злом», — сказали у російському диппредставництві. 

Повідомлення з’явилося на сторінці rusconsulate.kharkov в Інстаграм.

«Шановні громадяни України, друзі! Співробітники Генерального консульства Російської Федерації в місті Харкові щиро, від усього серця вітають український народ з Днем захисників і захисниць України», — йдеться у пості.

У тексті лунає критика агресивної та загарбницької політики Росії щодо України, Пуна називають диктатором. У консульстві Росії нібито заявили, що вони не підтримують цю політику, і висловили надію на те, що ситуація зміниться після смерті диктатора.

– Перебуваючи на священній українській землі, ми усвідомлюємо ницість політики Російської Федерації. Ми захоплюємося українськими хлопцями та дівчатами, які захищають кожну п’ядь своєї землі. Сподіваємося, що зі смертю диктатора Росія відмовиться від агресивних, загарбницьких дій в Україні. Ми не підтримуємо політику нашої держави стосовно України. У той час, коли політичне керівництво Росії віроломно окупувало Крим і Донбас, на більшій території Росії люди живуть в злиднях і лихові, — йдеться у пості.

«Розуміємо, що швидше за все, після цих поздоровлень ми будемо змушені повернутися додому», — додається у «повідомленні» Генконсульства Росії.

Під другим фото Генконсульство «опублікувало» список прізвищ співробітників та ймовірних агентів ФСБ під дипломатичним прикриттям, які «приєднуються» до привітання.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: