Німеччина виділяє 1 мільярд євро на кіберзахист України та документування воєнних злочинів

Діліться корисною інформацією з друзями:

Уряд Німеччини виділив зі свого бюджету на 2023 рік додатковий 1 мільярд євро (1,03 мільярда доларів) на підтримку України, причому гроші виділяються на захист від російських кібератак і збір доказів воєнних злочинів.

Про це повідомляє агентство новин Reuters.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Додаткове виділення коштів сталося на тлі суперечок щодо того, чи повинна Німеччина посилити надання військової допомоги Україні, яка стверджує, що їй потрібна наступальна зброя, включаючи танки, щоб вести бої з армією окупантів.

Це є заслугою Зелених, які були найрішучішими прихильниками військової допомоги Україні із самого початку повномасштабного вторгнення.

“Бюджет України чітко показує, що наша підтримка виходить далеко за рамки важливих і необхідних постачань зброї”, – сказав Робін Вагенер, законодавець від Зелених, який головує в парламентській групі Україна.

“Ми інвестуємо значні кошти в мир у Європі та Україні”.

Частина грошей піде на підтримку команд, які фіксують порушення прав людини та воєнні злочини, включно з тими, які були виявлені після відходу росії з окупованих територій.

Додаткові кошти також підуть на підтримку громадянського суспільства в регіоні, включаючи захист журналістів у білорусі, росії та Україні.