Німеччина виділяє 1 мільярд євро на кіберзахист України та документування воєнних злочинів

Уряд Німеччини виділив зі свого бюджету на 2023 рік додатковий 1 мільярд євро (1,03 мільярда доларів) на підтримку України, причому гроші виділяються на захист від російських кібератак і збір доказів воєнних злочинів.

Про це повідомляє агентство новин Reuters.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Додаткове виділення коштів сталося на тлі суперечок щодо того, чи повинна Німеччина посилити надання військової допомоги Україні, яка стверджує, що їй потрібна наступальна зброя, включаючи танки, щоб вести бої з армією окупантів.

Це є заслугою Зелених, які були найрішучішими прихильниками військової допомоги Україні із самого початку повномасштабного вторгнення.

“Бюджет України чітко показує, що наша підтримка виходить далеко за рамки важливих і необхідних постачань зброї”, – сказав Робін Вагенер, законодавець від Зелених, який головує в парламентській групі Україна.

“Ми інвестуємо значні кошти в мир у Європі та Україні”.

Частина грошей піде на підтримку команд, які фіксують порушення прав людини та воєнні злочини, включно з тими, які були виявлені після відходу росії з окупованих територій.

Додаткові кошти також підуть на підтримку громадянського суспільства в регіоні, включаючи захист журналістів у білорусі, росії та Україні.

%d блогерам подобається це: