Лайма Вайкуле відкрито підтримала Україну на концерті

Діліться корисною інформацією з друзями:

Зірка радянської естради Лайма Вайкуле відкрито підтримала Україну на концерті в Литві.

31 липня вона вийшла на сцену литовського курортного міста Паланга разом із музикантом Янісом Стібелічем, продемонструвавши глядачам величезний український прапор. Пізніше в інтерв’ю Delfi зірка заявила, що як громадянка країни, яка виступає проти війни, її “позиція і політика очевидні”. Більше того, Вайкуле наголосила, що «інакше й бути не могло».

“А як інакше? Чого від мене можна було очікувати? Ми живемо в Латвії, я громадянин Латвії, наша політика і позиція зрозумілі. З того, що я сказала, все було зрозуміло. Якби я не хотіла коментувати будь-що, я б промовчав. Я думаю, що в Латвії немає людей, які виступають за війну. Ось ми дивимося в блакитне небо, а над Україною запускають ракети, вбиваючи все живе”, – сказала Вайкуле. Крім того, вона зазначила, що поки не бачить можливості виступати в Росії.

“Поки що ні. Я навіть не знаю, як це може статися емоційно! Але я не хочу, щоб люди ненавиділи. Ви громадянин Латвії, і неважливо, якої ви національності. Ми всі разом повинні бути проти війни, проти тих, хто почав цю війну», – сказала Вайкуле.