fbpx
Документ із QR-кодом: безоплатно та без відвідування ТЦК

Документ із QR-кодом: безоплатно та без відвідування ТЦК

Діліться інформацією з друзями:

З яким документом не треба йти в ТЦК жителям Рівненської області. Після уточнення облікових даних у ЦНАПі вони зможуть отримати військово-обліковий документ із QR-кодом – за ним перевірятимуть дійсність документа. Безоплатно та без відвідування територіальних центрів комплектування. 

Документ сформується, якщо в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних і резервістів є вся необхідна інформація про заявника. 

«Військовозобовʼязаний має особисто прийти до ЦНАПу та надати актуальні дані про себе та підтвердити їх. Після внесення даних адміністратором в електронну систему, інформація автоматично підтягується в Оберіг. Таким чином заявник отримує військово-обліковий документ із QR-кодом», – пояснив заступник голови Рівненської ОДА заступник голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Терещенко.

Він додав, що за бажанням заявника адміністратор може надіслати PDF-файл сформованого військово-облікового документа на електронну адресу. 

Обидва документи – як у паперовій, так і в електронній формі, мають однакову юридичну силу. 

Якщо раніше отримували витяг із печаткою та підписом про уточнення даних, зможете повторно звернутися до ЦНАПу та отримати новий із QR-кодом. Документ дійсний 1 рік з моменту формування. З яким документом не треба йти в ТЦК.

Тетяна ПАНАСЮК

  • На Володимиреччині на пішохода перекинувся мотоблок
    Подія сталася учора, 19 липня, близько 19 години у селищі Рафалівка. 63-річний місцевий житель, водій мотоблока «ЗУБР» із причепом, навантаженим піском, рухався ґрунтовою дорогою. Чоловік в’їхав у яму, не впорався із керуванням та допустив перекидання мотоблоку, який упав на пішохода.

Читайте також: Порушення з боку ТЦК: оновлено номери телефонів, куди можна звертатися