fbpx

Завтра, 1 лютого в Рівному, проведуть в останню дорогу полеглого Героя Володимира Федінчука

На жаль, у цій війні проти окупанта ми втрачаємо відданих патріотів, втрачаємо цвіт нації, героїв, які мали творити майбутнє нашої країни. Замість того, щоб грати на сцені взяв до рук зброю, щоб боронити країну, щоб захищати рідних та близьких…

Саме таким був і залишається в серцях рідних та близьких, друзів та знайомих наш полеглий герой Володимир Федінчук.

Він народився 20 грудня 1992 року у селі Ставки, Тернопільської області. Саме тут навчався у школі. А далі – у 2012 році закінчив Теребовлянське вище училище культури, у 2015 – Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю “Театральне мистецтво”. З 2011 працював у Коломийському обласному академічному українському драматичному театрі. У Рівненському театрі Володимир грав з 2016 року. За цей час він встиг полюбитися глядачам своїм акторським запалом та неповторною грою на сцені. В колективі Володимира дуже цінували та захоплювалися його професіоналізмом, добротою та щирістю.

Ще місяць тому він одягав костюм і йшов на сцену, до глядачів. А потім вбрав однострій і пішов на фронт. Не у штаб, не в навчальний пункт, не туди, де сухо і тепло. Володимир захищав батьківщину «на нулі». Бо він не вмів інакше, не вмів “у півноги”: ні в житті, ні на сцені, ні на війні.

Спочатку зв’язок з Володимиром обірвався, але надія жила. Проте 28 січня стало відомо про те, що Володимира вже немає з нами. Загинув герой

22 січня в боях під Новомихайлівкою, Донецької області. Тепер ми маємо ще одного Янгола-Охоронця на небесах і незагоєну рану у наших серцях.

Надзвичайно талановитий, життєрадісний, амбітний та доброї душі Людина, воїн – саме таким ми назавжди пам’ятатимемо Володимира Федінчука, якого вже завтра наша громада проведе в останню земну дорогу.

Зверніть увагу – місце прощання – Театральна площа!

  • 10:00 – прощання біля обласного Драмтеатру.
  • 11:00 – виїзд до Української Греко Католицької Церкви Св. Миколая.
  • 12:00 – виїзд з Церкви до місця поховання кладовище Нове «Алея Героїв».
  • 12:50 – поховання на кладовищі Новому «Алея Героїв».

Джерело: Рівненська міська рада

Читайте також: До Небесного легіону Захисників приєдналося четверо Героїв з Рівненщини