fbpx
Прощання з Героєм відбудеться у Дубно

Три громади на Рівненщині прощалися із Героями

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині попрощались із чотирма Героями – Владиславом Кучаєм, Ігорем Бондарчуком, Миколою Лапюком, Миколою Зубчинським.

Здолбунівська громада попрощалась із захисником Владиславом Кучаєм. Чоловік народився у селі Орестів. Навчався в Орестівській початковій школі, а згодом – у П’ятигірській ЗОШ. Потому вступив до Мирогощанського аграрного коледжу та здобув спеціальність «дизайнер озеленення». Працював на меблевій фабриці у Квасилові. До війська Владислава призвали у вересні 2023 року.10 січня солдат загинув на полі бою, виконуючи бойове завдання на Харківщині. У чоловіка залишились мама та брати. Владиславу було лише 27 років.

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

 У Здолбунівській громаді провели в останню дорогу Героя Ігора Бондарчука. Чоловік народився у Здолбунові. Навчався у Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, згодом вступив до Здолбунівського ПТУ №2  на спеціальність  «помічник машиніста». Ігор працював у Здолбунівському локомотивному депо помічником машиніста, а згодом машиністом тепловоза. Одразу після повномасштабного вторгнення, у лютому 2022 року чоловік пішов до війська. Спочатку перебував поблизу північного кордону, а з квітня 2022 року воював під Авдіївкою. Мав поранення, однак повернувся на передову, підлікувавшись. Був нагороджений медаллю «За оборону Авдіївки». 15 січня  сержант Ігор Бондарчук помер на Донеччині під час виконання військового обов’язку. Йому було 56 років.

Березнівська громада

В останню дорогу провели захисника Миколу Лапюка. Після початку повномасштабного вторгнення чоловік пішов захищати кордони рідної країни. З липня 2023 року Герой мужньо боронив Україну. Чоловік загинув 15 січня в результаті мінометного обстрілу на Донеччині. В Героя залишилась матір, дружина та діти.

Сарненська громада

Із загиблим Героєм Миколою Зубчинським попрощалися жителі міста Сарни. З листопада 2023 долучився до лав Збройних Сил України та мужньо став на захист рідної землі. 16 січня життя  49-річного воїна обірвалося в ході ведення бойових дій на Харківщині. У Героя залишилась дружина, двоє доньок та син, який теж боронить Батьківщину у лавах ЗСУ.

Щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна та світла памʼять Героям!

Читайте також: Понад 30 тисяч домогосподарств Рівненщини отримали фінансову підтримку на дрова