fbpx

Рівнянину Назару Небожинському присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка”, посмертно

Відповідний указ про присвоєння звання за номером №660/2023 підписав 29 вересня 2023 Президент України Володимир Зеленський.

“За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю:

Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” НЕБОЖИНСЬКОМУ Назару Володимировичу – молодшому сержанту (посмертно)” — йдеться в указі Президента.

Загиблий минулого року Герой із Рівного Назар Небожинський, під час визволення Чернігівщини, ціною власного життя врятував 20 воїнів

Молодший сержант, навідник БМП, підбив три ворожі броні, але гармата, яку знищив останньою, встигла поцілити в нього. За словами побратимів, якби не героїчна робота Назара, двадцятеро наших військових загинули б.

“За нашою БМП було 20 людей. Якби він не зробив, того що зробив, нас би просто всіх двадцятьох розірвало на шмаття. Небожинський Назар — справжній герой. Він нас врятував своїм життям” — розповів побратим полеглого рівнянина.

23-річний Назар був випускником Національного університету водного господарства та природокористування. Після закінчення бакалаврату, приєднався до лав Збройних Сил України.

Поховали Назара 4-го квітня минулого року в Рівному.

Назар Небожинський

Фото: з відкритих джерел.

Читайте також: Центральний майдан Рівного завмер