В Україні автомобілі заряджатимуть електрикою, виробленою на атомних станціях

Діліться корисною інформацією з друзями:

Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження «Про створення ДП «НАЕК «Енергоатом» мережі швидкісних автомобільних електрозарядних станцій». Про це повідомили з Енергоатому.

Документ визначає Енергоатом замовником робіт зі створення такої мережі.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Коментуючи це рішення, президент НАЕК «Енергоатом» Петро Котін наголосив, що Компанія має значні потужності для виробництва дешевої та чистої електроенергії, яка може постачатися і на нові сегменти внутрішнього ринку, задовольнити дедалі більші потреби вітчизняних автоперевізників у доступній електроенергії, швидкій та комфортній зарядці електричних автомобілів у будь-якому куточку України.

Для Енергоатома це також і вихід на роздрібний ринок продажу електроенергії, що суттєво збільшить капіталізацію Компанії.

Проєктом створення національної мережі передбачається будівництво протягом двох років 120 автомобільних електричних зарядних станцій: 40 – великої потужності (160+ КВт) та 80 – середньої (60+ КВт) в обласних центрах і на основних автомагістралях країни.

Нагадаємо, у червні 2022 року ДП «НАЕК «Енергоатом» і АБ «Укргазбанк» підписали Меморандум про партнерство та взаємодію, домовившись спільно реалізувати проєкт зі створення національної мережі електричних зарядних станцій з використанням фінансових можливостей Укргазбанку і виробничо-технічного потенціалу Енергоатому як найбільшого виробника електричної енергії в країні.