В реанімації Сарненської лікарні 8 хворих на 6 ліжках – головлікар ЦРЛ

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

В реанімаційному відділенні Сарненської центральній районної  лікарні, вісім хворих на шести ліжках. Повідомляє очильник закладу Василь Іванюк.

Знов по державі антирекорди, комусь це не подобається, хтось взагалі агресивно і злісно налаштовані на подібну інформацію, а Ми інформуємо Вас об’єктивною та реальною інформацією. – йдеться в повідомленні лікаря. – Реанімація, вісім хворих на шести ліжках, додатково розгорнуто два ліжка в гіпсовочній травматологічного відділення. Всі важкі, шість ковідовських, кисне залежні.

Один пацієнт поступив з смт. Зарічне, одну пацієнтку переведено з пологового відділення.

На ШВЛ, немає нікого. В інфекційному відділенні –  сімнадцях хворих, всі хворі з ковід-інфекцією. Кисне залежні двоє пацієнтів.

Поступило двоє хворих, це жителі м. Сарни та смт. Зарічне. Виписано двох та одного переведено з обсервації. Іногородніх сім хворих. – розповідає Василь Іванюк.

В обсервації – чотирнадцять хворих, П’ять пацієнтів, це жителі м. Сарни (2), смт. Клесів (2), с. Люхча.

Виписки не було, одного пацієнта переведено в інфекцію. Іногородніх троє хворих. Також маємо шість нових підтверджених по ПЛР, це жителі с. Карпилівка (5), та смт. Клесів. Серед захворівших є діти. Ось такі справи друзі. Моя справа надати Вам інформацію, а Вам її аналізувати.

Діліться корисною інформацією з друзями: