fbpx

В 10 класі провели урок в Будинку Ветеранів з рівненським кіборгом

Діліться інформацією з друзями:

В новому форматі почали проводити уроки в рівненських школах.

«Будинок Ветеранів» разом з Управління освіти м.Рівне розпочали новий формат проведення уроків «Захист України» з учнями наших шкіл. Основна мета цього уроку була в першу чергу зацікавити учнів, і нам це вдалося!
Про це на своїй сторінці й Фейсбук написала керівник “Будинку Ветеранів” Вікторія Шинкоренко.
– Ми живемо в історичні часи нашої України і маємо можливість щоб про незалежність держави учням розповідали безпосередньо ті хто її зараз виборють – ветерани і військові. – написала Шинкаренко. – Мене переповнюють емоції від сьогоднішнього уроку з 10 класом 9 школи, це було емоційно і справді круто.
Урок розпочав наш рівненський кіборг Федір Мисюра який є героєм стрічки «Трохи нижче неба» про захисників Донецького аеропорту. Це документальний фільм знятий Ruslan Gorovyi і Михайло Ухман побудований на відео з мобільних телефонів і спогадів самих захисників.
Після перегляду фільму в класі була тиша. Учням роздали листи опитування, щоб вони зазначили, які в них враження від уроку і які побажання в них є для проведення наступних.
– Враження ми перечитували всім колективом і з вами ділимось. В основних побажаннях на майбутнє це збирання і розбирання АК і такмед, і ми обов’язково проведемо такі заняття. – ділиться Вікторія.
Тарас Обоиста природжений вчитель з історії яким і є за освітою. Трохи розповів історію України за крайніх 100 років і розповів про Лазертаг.
– Цю гру ми плануємо також долучити до уроків патріотичного виховання. – розповіла очільниця БудВету.
Урок розпочався о 12.30 і в розмовах тривав майже три години. Учні вже одягнені ще стояли на виході і спілкувались.
– Ми хочемо щоб ці уроки з ветеранами були системними, а не як зазвичай два рази на рік, 1 вересня і 14 жовтня. Ми маємо можливість в день проводити урок для одного класу, управління освіти вже затвердило графік таких занять.
Ми перші в Україні запровадили такий формат і системність проведення уроків патріотичного виховання, але сподіваємось що і інші Ветеранські простори візьмуть з нас приклад!) – підсумувала Вікторія Шинкаренко.