В Маріуполі на території “Азовсталі” обвалилася операційна після ударів окупантів (ВІДЕО)

Діліться корисною інформацією з друзями:

Внаслідок масованих ударів російських окупантів по Азовсталі в Маріуполі на території підприємства обвалилася операційна. Деякі поранені українські військовослужбовці загинули.

Про це повідомляє Telegram-канал полку «Азов».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Цілу ніч на військовий польовий шпиталь, що знаходиться на території заводу “Азовсталь” в Маріуполі і де перебувають поранені захисники, росіяни масово скидали багатотонні авіабомби, здатні пробити будь-які бетонні захисні споруди. Потім, вже завдавши руйнувань, продовжували нещадно обстрілювати руїни з корабельної артилерії.

Серед вже поранених військовослужбовців є загиблі, наново поранені і контужені.

Наголошуємо! Женевська конвенція гарантує захист стаціонарних та  пересувних  медичних установ, на них не мають здійснюватися напади! Захистом мають користуватися поранені та хворі, незалежно від того чи вони є цивільними, чи військовими особами (комбатантами). – йдеться в повідомленні.

Пораненим мають надавати необхідну допомогу без будь-якої дискримінації.

Закликаємо міжнародні організації з захисту прав людини відреагувати на те, що росія продовжує намагатися знищити навіть тих захисників Маріуполя, що вже не можуть тримати в руках зброю! – наголошується у зверненні Полку.

Відео було знято одразу після обстрілу. На кадрах видно, як відкопують завалених загиблих військових, що перебували в шпиталі з важкими пораненнями та надають першу домедичну допомогу постраждалим.