fbpx

Музичний трек став неофіційним військовим вітанням в Україні

Діліться інформацією з друзями:

«Доброго вечора, ми з України» — музичний трек від PROBASS ∆ HARDI, який вийшов у жовтні 2021 року, а також неофіційне військове привітання в Україні, яке стало популярним після вторгнення Росії в Україну у 2022 році.

Трек досяг № 8 в українському чарті Apple Music у березні 2022 року. Його творці – DJ ProBass (Артем Ткаченко) та DJ Hardi (Максим Мокренко) з Кременчука.

Трек отримав популярність у TikTok, де було створено понад 230 тис. відео з використанням треку. Також пісня набрала десятки мільйонів переглядів у різних варіаціях в інтернеті[5]. Саму фразу в треку промовляє Марко Галаневич з популярного українського гурту «ДахаБраха».

Основна текстова фраза треку, «Доброго вечора, ми з України», стала популярним неофіційним військовим привітанням в Україні після російського військового вторгнення у 2022 році, та отримала широкий вжиток. Нею розпочинає свої відеозвернення голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім[6], а також Збройні сили України[7][8], міністр оборони Резніков[9], журналісти. Зі слів виконавців треку, він лунає у багатьох бомбосховищах України та підіймає дух українців[10].

Регулярне використання фрази, без додаткових перекладів ввело її у вжиток й за кордоном.

На сесії Кременчуцької міської ради 15 березня 2022 року міський голова Кременчука Віталій Малецький вручив відзнаки авторам треку «Доброго вечора, ми з України». Артем Ткаченко (DJ ProBass) — нагрудний знак «За заслуги перед містом», Максим Мокренко (DJ Hardi) — нагрудний знак та Подяку міського голови Кременчука.