У червоній зоні дозволять роботу шкіл та дитячих садків

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Їх закриватимуть лише за умови, якщо на самоізоляцію відправлено більше ніж 50% класів.

Таке рішення було прийнято на черговому засіданні Кабміну, з доопрацюванням в одноденний термін. Про це повідомив голова МОЗ Максим Степанов.

Крім того Кабінет міністрів України змінив підходи до поділу регіонів на карантинні зони за рівнем захворюваності на COVID-19.

Відповідно до змін, місто чи район включатимуть до червоної зони у разі:

  • завантаженості 75% ліжок у медичних закладах регіону протягом п’яти днів підряд;
  • перевищення середнього рівня по країні захворюваності COVID-19 на 100 тисяч населення за 14 днів більше ніж у п’ять разів.

При цьому у червоній зоні дозволять роботу шкіл та дитячих садків. Їх закриватимуть лише за умови, якщо на самоізоляцію відправлено більше ніж 50% класів.

“Проектом акта пропонується внести зміни до постанови уряду від 22 липня №641 і передбачити, що “червоний” рівень епідопасності встановлюється спільним рішенням державної та регіональної комісій з питань ТЕБ та НС в разі завантаженості більше 75% ліжок в медустановах регіону протягом 5 днів поспіль і перевищення середнього рівня захворюваності на 100 тис. населення за 14 днів більше ніж в п’ять разів”, – пояснив Степанов.

Протиепідемічні обмеження в червоних зонах визначатимуться спільним рішенням державної та регіональної комісій з питань ТЕБ та НС.

У числі додаткових карантинних обмежень в червоних регіонах передбачено одномоментне закриття всіх сфер або поступове обмеження певних сфер, які призводять до спалахів коронавірусу, заявив глава МОЗ.

Довідка: На даний час, за даними Міністерства охорони здоров’я, загальний показник кількості нових випадків COVID-19 в Україні становить 96,8 на 100 тис. населення при допустимій нормі в 40 на 100 тис.

Діліться корисною інформацією з друзями: