Тепер підприємець знатиме про свою планову перевірку і зможе…відмовитися

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Тепер кожен підприємець може дізнатись, чи включене до плану комплексних перевірок його підприємство, а також до 1 грудня звернутися до ДРС з відмовою від проведення комплексної перевірки, якщо не бажає, аби всі інспектори проводили перевірку одночасно. 

15 жовтня органи державного нагляду (контролю) завершили формування проектів річних планів перевірок українських підприємств. Уже 16 жовтня на Інспекційному порталі було автоматично сформовано проект Плану комплексних заходів. 

Усього подані проекти планів містять повну інформацію щодо понад 120 тис. перевірок від 21 центрального органу виконавчої влади, 4 облдержадміністрацій та 13 виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування.

Рекордсменами за кількістю заходів на 2021 рік є:

ДСНС — 50591 (цьогоріч уніфікували підхід та включили до основного плану перевірки шкіл, садочків та інших закладів, підпорядкованих місцевим органам виконавчої влади, плани щодо яких раніше не оприлюднювалися на Інспекційному порталі);

Держпродспоживслужба — 21729 (кількість перевірок за рік суттєво не змінилася);

Держпраці — 21150 (цьогоріч теж уніфікували підхід та включили до проекту річного плану підприємства у сфері додержання законодавства про працю);

Держекоінспекція — 11530 (кількість перевірок за рік суттєво не змінилася);

Держгеокадастр — 6083 (кількість перевірок за рік суттєво не змінилася).

Діліться корисною інформацією з друзями: