fbpx

Слюсар-ремонтник із Житомирщини завершує професійне навчання та служить у ТрО

Діліться інформацією з друзями:

Як прокоментувала працівниця Коростишівської РФ Ніла Буханевич, Віталій Сергійович за освітою водій автотранспортних засобів і електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.

Здобувач освіти має близько 9 років активного трудового стажу: працював такелажником, фрезерувальником каменю та шліфувальником-полірувальником виробів з каменю. Оскільки за даними професіями безробітний вже не міг себе реалізувати, у службі зайнятості йому запропонували професійну перепідготовку.

Із початком війни 36-річний робітник вступає до ТрО. Відповідально та успішно поєднує навчання, практику та захист країни!

Як зізнається сам слухач, війна перебила плани у кар’єрі, адже після навчання планував активно працювати за новою професією. Слюсарна справа подобається, і потреба у таких спеціалістах в Україні лише зростає, але сьогодні потрібно діяти відповідно до ситуації і найактуальніших потреб держави.

Майстер виробничого навчання Рівненського центру ПТО ДСЗ Ігор Баранець коментує:

«Професія слюсаря-ремонтника – одна із універсальних: використовується у локальних сервісах, на виробництвах практично усіх галузей та у сфері найрізноманітніших послуг – усюди, де використовуються механізми і машини». 

Кваліфікований слюсар-ремонтник уміє: розбирати, ремонтувати, складати та випробовувати прості механізми, устаткування, агрегати і машини; готує деталі до експлуатації; вміє працювати із пневматичним і електроінструментом; виготовляє прості пристрої для ремонту і складання.

Дуальна форма навчання дозволяє максимальну частку освітнього процесу використовувати безпосередньо на базі роботодавця. Так формується сучасний кваліфікований робітник, який адаптований до вимог і потреб конкретного підприємства.

В умовах війни ця професія набуває нової популярності, адже ремонт і відновлення пошкодженої техніки лягає на плечі професіоналів.

Із закладом освіти Житомирський обласний ЦЗ співпрацює давно і ефективно. Скеровані ним безробітні успішно здобували професії та підвищували кваліфікації у Рівному, зокрема, оператора котельні і машиніста – кочегара. Активною була й співпраця із навчання підприємців-початківців, перукарів (перукарів-модельєрів). Слухачі завжди задоволені умовами навчання і проживання, здобувають не лише високі професійні знання, але й нових друзів, цінні комунікації та важливий досвід, а головне, матимуть бажану роботу.

Працюймо далі! Все є і буде Україна!