fbpx

Що робити, якщо ОСББ до 1 травня не визначилося з договірними відносинами щодо надання комунальних послуг

30 березня, як відомо, прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)». Які його норми важливі для ОСББ?

Одним із ключових норм є те, що він вносить зміни до пунктів 3 і 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги», якими відкладає крайній термін для обрання моделей договірних відносин щодо надання комунальних послуг – через 5 місяців з дня завершення заходів, передбачених карантином.Так, на 1 травня 2020 року припадає крайній термін самостійного обрання співвласниками багатоквартирних будинків моделі договірних відносин із тим чи іншим виконавцем комунальних послуг.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Нагадаю, для тих, хто не обрав модель самостійно, з 1 травня застосовувалася б «модель за замовчанням» – індивідуальні договори без обслуговування «внутрянки» виконавцем. Тепер ця модель «автоматично» застосовуватиметься лише через 5 місяців з дня завершення заходів, передбачених карантином. Однак ті, хто не хоче чекати 24 вересня, можуть провести загальні збори та обрати бажану модель і раніше – після завершення карантину.

Олена ШЕНДЕРА,

адвокат, член правління ГО «Ресурсний центр підтримки ОСББ Рівненщини»

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»