fbpx

Роботодавці Костопільщини покладаються на Рівненський навчальний заклад служби зайнятості

Діліться інформацією з друзями:

На Костопільщині швейні підприємства завжди співпрацюють з Рівненським ПТО ДСЗ. Зокрема, випускників-кравців Костопільського навчального відділення охоче працевлаштовують місцеві роботодавці.
Дмитро Гладиш – місцевий роботодавець, працює у швейній сфері, схвально відгукується про підготовку швачок. Підприємець охоче надає слухачам власні виробничі ділянки для проходження практики. А згодом запрошує на роботу, в цехи з пошиття верхнього одягу, суконь, блуз, спецзамовлень для потреб Збройних Сил.

Виробничі потужності підприємця налічують до 50 робочих місць і постійно зростають.

Також у Рівному планують розширити та зосередити виробництво. Основними замовниками готової продукції є іноземні компанії, тому пан Гладиш зацікавлений у кваліфікованих працівниках.

«Швейна галузь Костопільщини розвивається і потребує сучасних кадрів. Нові тенденції у сфері виробництва продукції, нові технології, робота на сучасному комп’ютеризованому обладнанні вимагають професійної підготовки та мотивованих кадрів. І тут навчання дуже важливе»,

– каже зав. державної кваліфікаційної комісії, роботодавець, ФОП Валентина Рижук. Традиційно вона оцінює кваліфікаційні роботи слухачів під час іспитів. І цього разу вона з приємністю відзначила високий професіоналізм початківців, учорашніх безробітних, направлених на навчання Костопільською районною філією Рівненського обласного центру.

«Ми завжди прислухаємося до побажань та потреб роботодавців. У тісній робочій обговоренні формуємо навчальні плани та програми підготовки кадрів. Навчальний заклад завжди орієнтується на сучасний формат взаємодії з представниками ринку праці. Ми залучаємо кращих фахівців на місцях співпрацювати в навчальному процесі. Внаслідок цього затребувані кваліфіковані випускники, максимально адаптовані до сучасних умов праці. Дякую за ефективну співпрацю нашим партнерам – підприємцям Гладиш Д.А., Геворгян С.Л.Разом ми перемагаємо на внутрішніх фронтах, подолання безробіття, зміцнення економіки»,

– прокоментувала заступник директора РЦПТО Руслана Бодренко.

У навчальному закладі навчається доросле населення, а за новими професіями приходять люди з різною підготовкою та життєвим досвідом. Викладачі направляють і допомагають оволодіти необхідними знаннями. Навчання кравців триває 9,2 місяці. Багато дівчат-випускниць продовжували працювати самостійно.
“За 5 років роботи я познайомився з 50 швачками! Ми стали однією сім’єю. Це важливо, тому що тривалий період навчання передбачає тісне спілкування. Сьогодні в кожній сім’ї складна ситуація. До нас приходять студенти, чиї родичі воюють .А в команді ми сильніші», – каже начальник навчального відділу Наталія Харченко.
За результатами державної кваліфікаційної атестації кравчині отримали сертифікати державного зразка. Кожен дорожить новою професією, береже власне швейне обладнання, щоб не постраждало від ворожих нападів. Своєю працею вони цінують і наближають мир.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua