Ремонт дороги на Макарова в Рівному планують завершити за день

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Сьогодні в Рівному стартував ремонт невеликої ділянки дорожнього покриття на перехресті вулиць Макарова і Дубенської. Здійснюють асфальтування працівники компанії «Будальянс Груп», яка торік займалася ремонтом дороги на вул. Макарова.

Нагадаємо, невелика ділянка дороги на перехресті Макарова-Дубенська торік не була відремонтована. Після зими тут утворилися величезні вибоїни. Тому чимало рівнян зверталося до міської влади із скаргами. А вчора представники Нацкорпусу провели акцію протесту з вимогою реконструювати цю ділянку автодороги. Вже сьогодні тут почала працювати важка техніка. Рух транспорту частково обмежували, аби дати можливість попрацювати ремонтникам.

Детальніше про їхню роботу розповів директор з будівництва компанії «Будальянс Груп» Микола ЯВОРСЬКИЙ:

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

– Тут дуже великий потік транспорту, дорожнє покриття руйнується та й після зими дорога в незадовільному стані. Зараз погодні умови сьогодні нам дозволили завершити ремонт на вул. Макарова. За ніч підготували ділянку для укладання асфальтобетону. Зрізано старе покриття, підґрунтовка виконана бітумною емульсією. Загалом укладено 150 тонн асфальту. Вартість робіт на цій невеликій ділянці – близько 300 тисяч гривень. Сподіваюся, що сьогодні ми цю роботу завершимо. Зробленого вистачить на кілька років.

До речі, це не єдина локація в Рівному, де нині ремонтують дорожнє покриття.

– Всі проблемні зони на міських дорогах ідентифіковані, по ним ведуться роботи, – наголосив міський голова Олександр ТРЕТЯК. – Прагнемо до Великодня зробити проїзд вулицями міста безпечним, комфортним і безперешкодним. Одна з найскладніших ділянок в місті – перехрестя Макарова-Дубенська. Плануємо облаштувати тут турбокільце. Воно покликане зменшити аварійність та збільшити якість проїзду цією ділянкою дороги.

Як повідомив секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН, проєкт для створення турбокільця вже готовий, нині він на експертизі. Він наголосив, що його планують втілити вже цього року.

Детальніше про це читайте на нашому сайті.

Діліться корисною інформацією з друзями: