fbpx

Острозька академія — вдруге потрапила до Книги рекордів Гіннеса

Національний університет «Острозька академія» отримав сертифікат від адміністрації Книги рекордів Гіннеса, який підтверджує здобуття номінації «Найбільша лекція з археології», у якій взяли участь 299 осіб.

Як повідомили з інформаційно-рекламного відділу НаУОА, рекорд, який встановлювали 10 жовтня 2019 року, приурочений до 25-річчя відродження Національного університету «Острозька академія». Тема лекції – «Середньовічний Острог, відкритий археологами».

Прочитав лекцію науковець, професійний археолог Богдан Прищепа. Він поділився особистим досвідом проведення розкопок та розповів слухачам, наскільки цінними є археологічні знахідки, знайдені на території Острога.

Ідея встановлення ще одного рекорду належить ректору університету Ігорю Пасічнику.

До заходу долучилися студенти із шести факультетів Національного університету «Острозька академія». Одразу по завершенню лекції вони змогли перевірити отримані знання, відповідаючи на питання щодо її тематики, у форматі письмового тесту.

До слова, у 2014 році Острозька академія отримала свій перший статус рекордсмена, ставши єдиним українським університетом, який потрапив у книгу рекордів Гіннеса у номінації «Найдовший марафон читання», присвяченого 200-річчю з Дня народження Тараса Шевченка.

Марія МАТВІЙЧУК

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»