fbpx

Олександр Третяк: «Будемо шукати варіанти компенсації за тепло та можливості переходу на альтернатівні види палива»

Діліться інформацією з друзями:

Міський голова Рівного Олександр ТРЕТЯК наголосив, що міська влада шукатиме варіанти мінімізації навантаження на населення внаслідок збільшення теплових тарифів:

– Сесія звернулася до виконкому щодо перегляду тарифів на тепло, адже депутати вважають, що новий тариф є високим для населення. Ми всі сходимося в тому, що тариф і справді високий. Уряд створив передумови для колапсу в енергетичній системі. Хтось створює проблему потім намагається їх героїчно вирішити. Швидше за все виконком завтра розглядатиме це питання і встановлюватиме новий тариф. Міська влада буде шукати компенсаційні шляхи щодо мінімізації навантаження на населення.

Сьогодні ми шукаємо варіанти як можна компенсувати людям різницю в тарифі. Зокрема, управління економіки має напрацювати відповідну програму. Орендна плата, яку сплачує Рівнетеплоенерго в місто, повністю повернеться теплогенеруючій компанії, щоб люди мали менший тариф.

Крім того Місто буде вкладати в програми енергоефективності та заходи з термомодернізації. Будемо мотивувати людей вкладати кошти в такі заходи. Будемо розглядати варіанти переходу на альтернативні джерела опалення.  Маємо практично реалізований проєкт на вулиці Макарова, де готується до запуску котельня на біомасі. Це буде одна з найпотужніших котелень у західному регіоні, потужністю 20 мегават. Що допоможе здешевити вартість опалення. Тож і наступного року ця робота продовжиться: переведення котелень на біопаливо. Це дозволить нам зменшити залежність від газу.