Новий опалювальний сезон буде складним – Олександр Третяк

Минулий опалювальний сезон обійшовся міській скарбниці Рівного у 213 млн грн. Саме таку суму компенсації сплатили з міського бюджету теплогенеруючій компанії ТОВ «Рівнетеплоенерго». 

Нагадаємо, на початку опалювального сезону було вирішено залишити населенню тарифи на тепло, що діяли в попередньому опалювальному сезоні. А різницю між ними і економічно обґрунтованим тарифом покрило місто бюджетними грошима. 

– Опалювальний сезон буде складним. Як завжди. Зараз розглядається кілька сценаріїв розвитку подій, – пояснив міський голова Рівного Олександр Третяк. – Зокрема, один з варіантів, що тариф для населення не змінюватиметься, але різницю компенсують з міжнародних надходжень. Є й інший можливий варіант розвитку подій. Існує законопроект, що передбачає передачу теплокомунерего Нафтогазу у випадку, якщо компанії упродовж двох місяців матимуть проблеми з розрахунками за газ. Тож не виключено, що восени деякі міста позбудуться своїх теплових компаній. Тоді держава напряму компенсуватиме різницю в тарифах для Нафтогазу, а не через міста. 

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Крім того, міський голова нагадав, що нині на рівні держави існує рекомендація тепловим підприємствам відмовлятися від газу на користь альтернативних видів палива. Тобто поступово замінювати обладнання котелень, для прикладу, на твердопаливні котли.

%d блогерам подобається це: