fbpx

Ненормативна лексика дає можливість позбутися накопиченої негативної енергії?

Діліться інформацією з друзями:

«Спочатку було Слово», – говориться у Євангелії. Слово – це особливий Божий дар, який має лише людина. Під час війни маємо навчитися користуватися словом, словом-зброєю проти ненависного ворога.

Чи ж правильно ми називаємо нашого ангела-янгола віртуоза-пілота, який десятками знищує ворожі літаки?! Примари-привиди – се від темних, злих сил.

На жаль, скверні слова були присутніми у всіх народів у всі часи. Цей недолік – спадщина суто язичницька та бере початок з фалічних культів Далекого Сходу, де вшановувалося розтління на честь Ваала та інших ідолів.

Словник Володимира Даля вказує: «Скверна – гидота, все нице, противне, бридке плоті та духові, тління, гниль, мертвечина, сморід, моральне розтління; все богопротивне».

Існують припущення, що ненормативна лексика дає можливість позбутися накопиченої негативної енергії, коли людина дуже зла.

Але саме ненормативна лексика «допомагає» людині деградувати. Нерідко така «мова» псує настрій та порушує благі наміри оточуючих, які після «крутого словечка» воліли б затулити вуха й бігти якнайдалі від такого співбесідника.

Тут все дуже просто: про що розмовляють – те й притягується. Коли людина вимовляє імена нечистого, то до неї чіпляється всяка нечисть. Тож чим більше у своїй мові вживаємо таких слів, тим сильніше нечисть вкорінюється у нашому житті. При цьому варто знати, що лихослів’я має пряме відношення до світу пітьми, яке на наших землях з’явилося ще у дохристиянські часи, де нецензурщина утворювала молитовні формули, спрямовані демонам.

Не гоже водночас славити Бога і лихословити. Се від лукавого. А що від лукавого, те від нечистого, темного.

Маємо не лише знати і пам’ятати про се, а й чітко дотримуватися чистоти думок і слів, бо ненормативна лексика впливає на ДНК та спричиняє мутації в організмі.

Скверні слова через вуха потрапляють у душу, збираючи у людині енергетичний бруд. Висловлюючись подібним чином, люди забувають, що всяке слово має вагу та силу. При цьому скверний лексикон накопичується над усіма у вигляді чорної аури й приносить біду не лише самому сквернословцю, а й тим, хто його оточує.

Особливо страшно, коли у середовищі лихослів’я виховуються діти. Дитячі психологи вважають, що формування характеру відбувається у віці до семи років, після чого починає складатися світогляд дитини, правила стосунків між людьми та різних проявів життя. І якщо весь цей важливий період маленька людина знаходиться під впливом брудних слів, то має всі шанси вирости обмеженою, з цинізмом та ненавистю до всього, гниллю в душі та характері. Важко уявити, що така дитина у майбутньому створюватиме спокійний сімейний затишок. Яскравий приклад – перехоплені службами телефонні розмови наших ворогів. Убивці, ґвалтівники, злодії рф у військовій формі зі зброєю в руках у спілкуванні зі своїми матерями, близькими, друзями послуговуються «языком мата», мова там відсутня.

Український вчений Михайло Лазорик, дослідник, кандидат медичних наук, довів, що молитва структуризує кров і дійсно лікує. Якщо читати молитву протягом 10-15 хвилин – подумки або вголос – змінюються внутрішні показники організму.

Усі з нетерпінням чекають завершення війни, перемоги України. Моляться… Люди вірять, що завдяки молитві можна допомогти собі чи близьким зцілитися, уникнути біди, змінити життя на краще.

Справді, молитви мають цілющу силу. Доведено. Вчений вирішив перевірити це експериментальним шляхом. Досліди тривали 15 років. Науковець брав венозну і капілярну кров у добровольців, робив її аналіз. А потім просив досліджуваного або когось із близьких читати молитву протягом 10-15 хвилин подумки або вголос. Після цього знову робили аналіз венозної та капілярної крові. Результати різнилися!

Віруючі знають силу віри та молитви. Відомо, що після молитовного звертання до Бога та церковних піснеспівів людина почувається умиротвореною, отримує духовне полегшення. На фізичному рівні кров – головна рідина організму – після 15-20-хвилинного читання молитов «Отче наш», «Вірую», «Царю Небесний», Псалма 50, до святих, до небесних покровителів ставала іншою на клітинному рівні!

В окремому випадку рівень одного із показників фагоцитозу був у шість (!) разів нижчим, ніж до експерименту. Комплексні експерименти показали, що після молитви агресивність інфекції в організмі падала. Особливо в гострій фазі хвороби.

Коли промовляється чи чується молитва, звукові упорядковані коливання додатково діють на організм людини та викликають зміни показників крові, зменшують запальні процеси, чинять цілющу дію. Сим успішно користувалися наші мудрі предки.

Отож, маємо бути свідомими того, що Слово, Молитва до Бога – така ж потужна зброя у цій запеклій війні з московським ворогом, як і військова. Пам’ятаймо, Українці!

Тетяна ПІЯР, просвітянка

Сергій ЛЕЙЧУК, голова Українського товариства охорони Пам’яток історії та культури Рівненської області