fbpx
Рівненська атомна електростанція

На Рівненщині посилять охорону Рівненської АЕС

Діліться інформацією з друзями:

Враховуючи «інтерес» ворога до енергетичної системи України, продовжується посилення охорони Рівненської АЕС, – повідомив очільник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Рада оборони Рівненської області вирішила доручити Вараській РВА, міській раді та Рівненській АЕС зробити низку кроків для посилення безпеки станції. Зокрема, в межах санітарно-захисної зони об’єкту встановлять блокпости з контрольно-пропускними функціями на під’їзних автошляхах та обладнання інженерних загороджень на польових дорогах. На прилеглій території обмежать пересування особистим автомобільним транспортом та фізичних осіб, що не є працівниками Рівненської АЕС. Змінять схему руху маршрутних транспортних засобів.  Крім того, заборонять використання відеореєстраторів на транспортних засобах. У межах санітарно-захисної зони станції заборонять проведення фото -, відеозйомки та використання БПЛА .

– Сьогодні надважлива синергія між усіма причетними до оборони області. Особливо між відповідальними за стратегічні об‘єкти нашого регіону, – наголосив очільник Рівненської ОВА.